Poznaj

NASZYCH LEKARZY

W naszym gabinecie urologicznym nad bezpieczeństwem Pacjentów czuwa doskonale wyszkolony i doświadczony personel medyczny, który szczególny nacisk kładzie na nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Znakomici specjaliści, systematyczne poszerzanie oferty o nowe usługi oraz nowoczesny sprzęt, który posiadamy, sprawiają, że możemy Państwu zaoferować najnowocześniejsze metody leczenia a tym samym szybszy powrót do zdrowia.

Pracę lekarzy wspiera wykwalifikowany zespół pielęgniarski, który z pasją i autentyczną troską dba o każdego z naszych pacjentów.

Oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo – płciowego oraz profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki USG układu moczowo – płciowego (USG: nerki, pęcherz moczowy, prostata, jądra)

Dzięki biegłej znajomości języków obcych możemy bez problemu udzielać konsultacji i wsparcia medycznego osobom obcojęzycznym.

lek. Łukasz Bełch - Urolog

lek. med. Łukasz Bełch

Specjalista Urolog

Doktor Bełch na co dzień pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2012 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Oddziale Klinicznym Urologii w Krakowie.
W urologii szczególnie interesuje się chorobami nowotworowymi układu moczowo-płciowego, kamicą układu moczowego oraz nienowotworowymi schorzeniami układu moczowego m.in. prostaty.
Udziela również pomocy pacjentom borykającym się problemami infekcji dróg moczowych i narządów płciowych, rozrostu stercza oraz zaburzeniami erekcji. W swojej codziennej praktyce lekarskiej oferuje specjalistyczne konsultacje, na których dokładnie omawia problem medyczny oraz dopasowuje najlepszą metodę leczenia do każdego pacjenta, a także wykonuje diagnostyczne badania ultrasonograficzne nerek, pęcherza moczowego, prostaty oraz jąder.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Prowadzi konsultacje również w języku angielskim i niemieckim.

Czekamy na Ciebie! Umów się już dziś.