O nas

Zajmujemy się rozpoznawaniem przyczyn oraz leczeniem dolegliwości układu moczowego kobiet i układu moczowo-płciowego mężczyzn. Oferujemy kompleksowy zakres usług, od profilaktyki, przez opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę.

Na naszą pomoc mogą liczyć pacjenci borykający się z takimi schorzeniami urologicznymi  jak zaburzenia oddawania moczu, kamica układu moczowego, zaburzenia erekcji, prostata, ostre i przewlekłe stany zapalne dróg moczowych.

W ramach diagnostyki wykonujemy kompleksowe badania urologiczne w tym : przeprowadzamy badanie przedmiotowe oraz podmiotowe. Następnym krokiem jest przeprowadzenie diagnostyki ultrasonograficznej układu moczowo-płciowego, która umożliwia wykrycie chorób jąder, prostaty, a także pęcherza moczowego i nerek. Wykonujemy również USG TRUS (transrektalne) gruczołu krokowego, które pozwala na dokładną ocenę przerostu stercza, a także jest bardzo przydatne w diagnostyce nowotworu prostaty.

W naszym gabinecie wykonywane są również ambulatoryjne zabiegi urologiczne, przeprowadzamy również kwalifikacje do zabiegów operacyjnych wymagających hospitalizacji. Przykładamy wszelkich starań, by pacjenci czuli się w naszym gabinecie w pełni swobodnie i komfortowo. Prócz wiedzy i doświadczenia służymy im pomocą i radą, otaczając troskliwą opieką